PROFESJONALNY PACKSHOT WZMACNIA WIZERUNEK TWOJEJ FIRMY

Profesjonalne zdjęcie produktu w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej, nie są już tylko po prostu "fotką". W dobie sprzedaży i usług online, podstawową rolą sprzedawcy lub usługodawcy jest zapewnienie swoim klientom podobnych wrażeń i emocji jakich doświadczają w procesie zakupowym "na żywo" (oko w oko z produktem/usługą). A jak to zrobić, kiedy klient siedzi przed komputerem lub trzyma  w rękach smartfon/tablet? I tutaj właśnie jawi się kluczowa (fundamentalna dla sukcesu w biznesie online) rola fotografii produktowej. Standardowe zdjęcie produktu wykonane smartfonem, a nawet lustrzanką w warunkach domowych nie zapewni klientowi emocji, które skłonią go do zakupu. Nawet jeżeli tak się stanie, to raczej w wyniku pośpiechu i nagłej konieczności niż świadomej, dokładnie przemyślanej decyzji zakupowej. A przecież zależy nam na klientach, którzy do nas wrócą. A czemu wrócą? Bo zapewniliśmy im właśnie te pozytywne emocje zakupowe.

Pamiętajmy zatem, że wizerunek firmy i sukces sprzedażowy, w dużej mierze zależy od pozytywnych emocji klienta. PROFESJONALNIE WYKONANE ZDJĘCIE PRODUKTU, JEST W TYM OBSZARZE KLUCZEM DO SUKCESU.


ZDJĘCIE PRODUKTU JEST AMBASADOREM TWOJEJ OFERTY HANDLOWEJ

Potencjalni klienci sklepów online, zdecydowanie lepiej reagują na obraz niż na treść. W końcu nie przez pomyłkę ktoś powiedział, że dobre zdjęcie zastępuje tysiąc słów :-). Profesjonalna fotografia produktowa w prosty sposób potrafi zastąpić mnóstwo treści i sloganów reklamowych (a przecież taka reklama kosztuje o wiele więcej niż profesjonalny packshot !!!). Odpowiednie kolory, ekspozycja, oświetlenie, profesjonalny sprzęt, doświadczenie fotografa produktowego, odpowiednie warunki studyjne, zaawansowane oprogramowanie, potrafią w efekcie końcowym uzyskać coś, co nazywa się efektem WOW. Efekt ten u Twojego klienta oznacza pozytywną decyzję zakupową. NIGDY NIE TRAKTUJ FOTOGRAFII PRODUKTU (PACKSHOT) JAKO KOSZTU. DOBRE ZDJĘCIE PRODUKTU TO INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ TWOJEGO BIZNESU ONLINE. KOSZT JEDNEGO PACKSHOTA ROZKŁADA SIĘ NA WIELE SPRZEDANYCH PRODUKTÓW I W KONSEKWENCJI STANOWI PROMIL W PORÓWNANIU DO WARTOŚCI ZWROTU Z TEJ INWESTYCJI.

DLACZEGO MY ?

Działamy na rynku fotografii produktowej od roku 2013. Zdjęcia typu PACKSHOT od początku były naszą specjalizacją. Nigdy nie chcieliśmy być postrzegani jako fotograf od wszystkiego. Takie podejście pozwoliło nam na nabycie doświadczenia, które przekłada się na zadowolenie naszych klientów oraz klientów naszych klientów :-).

Najważniejsza w naszej pracy jest JAKOŚĆ. Dobry packshot musi w maksymalnie dużym stopniu oddawać cechy produktu. Przedmiot może być przecież ciepły, zimny, chłodny, gładki, śliski, tępy, miękki, gumowy, twardy, metaliczny, drewniany, itd. Każdy przedmiot ma wiele cech, które dobry fotograf produktowy może wykorzystać w taki sposób aby klient docelowy poczuł to coś, co skłoni go do zakupu.

I TO JEST WŁAŚNIE TO, NAD CZYM SKUPIAMY SIĘ W NASZEJ PRACY. WYDOBYĆ TO COŚ, CO DA SZANSĘ NASZYM KLIENTOM ODNIEŚĆ SUKCES W SPRZEDAŻY (USŁUGACH) I ROZWIJAĆ Z POWODZENIEM SWOJE FIRMY.

NASZA PRACA JEST NASZĄ PASJĄ. NASZA PASJA MOŻE PRZYCZYNIĆ SIE DO WASZYCH KORZYŚCI.

ZAPRASZAMY !

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ"