KIM JESTEŚMY I JAK DZIAŁAMY

Zajmujemy się fotografią komercyjną od roku 2013. Jesteśmy firmą rodzinną, dla której biznes fotograficzny, stanowi pasję i sposób na życie. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem. Każdy klient ma swoje indywidualne oczekiwania i potrzeby, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Aby spełnić te oczekiwania, każda fotografia, każde ujęcie jest przed realizacją dokładnie omawiane z klientem.

Nasze projekty fotograficzne realizujemy wyłącznie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, uznanych na rynku fotograficznym producentów.

Specjalizujemy się w fotografii produktów (packshot), fotografii aranżowanej, reklamowej, fotografii architektury, fotografii lotniczej.

Każda realizacja obejmuje element postprodukcji, czyli dopracowania jakości zdjęcia do oczekiwań końcowych klienta.

Ceny naszych realizacji zależą od wielu czynników, w szczególności rodzaju produktów, ich gabarytów, oczekiwań jakościowych, terminu realizacji. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie i wspólnie z klientem wypracowujemy ostateczny kształt merytoryczny i cenowy zlecenia.


Zapraszamy do współpracy !

POZYTYWNE EMOCJE

We cultivate every day for you

Fotografia stała się integralną częścią naszego życia. Dobra fotografia to jednak nie tylko obraz przedmiotu, osoby, otoczenia. Dobra fotografia to przede wszystkim przekaz pozytywnych emocji.

Dla sklepu internetowego, te pozytywne emocje oznaczają sukces sprzedażowy.

Dla pary młodej, te pozytywne emocje oznaczają uśmiech na twarzy zawsze, gdy wspominają tak ważny dla siebie moment w życiu.

Dla rodziców, te pozytywne emocje oznaczają możliwość wspominania jak rozwijało się ich dziecko lub dzieci.

Dla właścicieli firm, te pozytywne emocje to możliwość wspominania najważniejszych momentów w rozwoju ich przedsiębiorstw.

Można wymieniać jeszcze wiele obszarów, w których pozytywne emocje płynące z dobrej fotografii znajdą swoje miejsce.

Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest zwrot „dobra fotografia”.

Czy warto oszczędzać na pozytywnych emocjach płynących z dobrej fotografii?

My już wiemy. A Wy?